Vrtec Otona Župančiča Maribor

Vpis v vrtec 2024-2025

Vrtec Otona Župančiča Maribor obvešča starše predšolskih otrok, da bo potekal vpis v Vrtec Otona Župančiča Maribor, za šolsko leto 2024/2025, od 8. aprila do 12. aprila 2024, vsak dan od 8.00 ure do 15.00 ure, v sredo 10. 4. 2024 do 16.00 ure. Vpis bo potekal na upravi Vrtca Otona Župančiča Maribor, Oblakova ulica 5, 2000 Maribor.

Vloge za vpis bomo v času vpisa sprejemali tudi preko redne pošte na naslov:

VRTEC OTONA ŽUPANČIČA MARIBOR, Oblakova ulica 5, Maribor

ali preko elektronske pošte: vrtec-mboz@guest.arnes.si Po prejemu vloge preko elektronske pošte vas bomo obvestili, da smo vlogo prejeli, zato potrditveno elektronsko sporočilo shranite.

Vpisujemo otroke, ki bodo do vključno 1. 1. 2025 dopolnili starost 11 mesecev, do vstopa v šolo.

Za vpis potrebujete:

  • osebne podatke o otroku – EMŠO, prebivališče,
  • osebne podatke staršev oz. skrbnikov – EMŠO, prebivališče.

Do vstopa otroka v vrtec, uredite zdravniško potrdilo za otroka. Vključitev necepljenega otroka se zavrne, če iz potrdila pediatra o zdravstvenem stanju otroka izhaja, da otrok ni bil cepljen proti ošpicam, mumpsu in rdečkam, pa za to ne obstajajo medicinski razlogi, ugotovljeni z odločbo o opustitvi cepljenja.

3. aprila in 10. aprila 2024, boste lahko od 9.00 – 10.00, obiskali tudi posamezne enote, kjer se boste lahko prepričali, da otrokom zagotavljamo funkcionalno opremljeno, spodbudno ter prijazno okolje.

Veselimo se, da boste del našega vrtca, saj so bogastvo našega vrtca ljudje in enote s svojo prepoznavnostjo v vsakdanjem življenju ter pestro vzgojno dejavnostjo. Z nami bodo lahko otroci ustvarjali, aktivno raziskovali, odkrivali in na različne načine doživljali otroški svet domišljije. Vabljeni!

 

Scroll to Top