Vrtec Otona Župančiča Maribor

PRIŠLA JE POMLAD

Končno smo dočakali pomlad. Vsaki dan je postajalo topleje in narava nas je vedno bolj razveseljevala in presenečala. Opazovali smo spremembe v naravi, spoznavali in opazovali znanilce pomladi. Iz papirnate kaše smo izdelali cvetlice in jih kasneje pobarvali. Na travniku smo nabrali različne cvetlice in trave iz katerih smo izdelali okenski vitraž. Vsakodnevno smo opazovali sončne žarke katerim smo se nastavljali kar z ležanjem med pomladanskimi cvetlicami. Obeležili smo tudi Dan Zemlje in se naučili kako lahko sami poskrbimo za našo prihodnost. Naslikali smo Zemljo in izdelali smo plakat Ohranimo ta svet. Izvedli smo tudi eksperiment kako »umijemo« vodo in hkrati se seznanili o pomenu vode za ljudi, živali in rastline.

Galerija slik

Scroll to Top