Dobrodelna akcija zbiranja in podarjanja otroških oblačil in obutve

Spoštovani otroci in starši! Pričenjamo dobrodelno akcijo zbiranja in podarjanja otroških oblačil in obutve: » JAZ TEBI – TI MENI »

KAJ JE NAMEN? Izkoreniniti tatvine v vrtcu. Pri otrocih vzbuditi čut za dobrodelnost, empatijo in pomoč drugim. Vzpostaviti sodelovalni odnos (jaz tebi – ti meni)

KAKO LAHKO SODELUJETE? Prinesite nam OPRANA otroška oblačila ali obutev. V enoti Oblakova jih oddajte pri ravnateljici, v enoti Lenka in Mehurčki pa vzgojiteljici.

BO VARNO? Ves proces poteka v skladu z navodili iz NIJZ. Stvari bodo 2 dni v karanteni, potem pa bodo po velikostih urejena visela na obešalnikih. Tako bo pregledno in boste lahko hitro, brez daljšega zadrževanja izbrali svoj najljubši kos.

KJE BOM LAHKO IZBRAL STVARI ZASE? V vseh treh enotah, v garderobah na označenih mestih. Enota Oblakova: v avli vrtca (vhod iz dvoriščne strani).

VABLJENI K SODELOVANJU IN IZBIRANJU OTROKOVIH NAJLJUBŠIH KOSOV OBLAČIL IN OBUTVE !

v. d. ravnateljice
Tjaša Valano