Vrtec Otona Župančiča Maribor

OKTOBER IN NOVEMBER

Meseca oktobra in novembra smo slikali s čopičem ter mešali različne tempera barve. Ustvarili smo drevo življenja z odtiskovanje dlani. Naše končne likovne izdelke smo razstavili na zunanjem hodniku stopnišča. Otroci so prisluhnili pravljicam ter s kratkimi besedami zgodbo poskušali obnoviti.
Otroci so tudi preko gradnikov iz različnih barvnih predmetov spoznavali osnovne barve. Ob prosti igri so otroci spontano sestavili dve novi glasbeni skupini. Tudi spomin igra z zamaški je urila možgančke našim lisičkam.
Otroci so si prstke urili ob lepljenki , kjer so trgali časopisni papir ter ga lepili na podlago.
Ob prihajajočem tradicionalnem slovenskem zajtrku smo si naredili pomarančni sok in ga tudi poizkusili.

Sedaj pa se spuščamo v mesec december, kjer se že pripravljamo na pestre praznične dejavnosti.

Galerija slik

Scroll to Top