APRIL

Otroci so ta mesec pričeli z učenjem novih pesmic in kratkih deklamacij.
Gibalno smo uprizorili deklamacijo Mali zvonček. Veliko smo ponovno ustvarjali z barvami, nekaj izdelkov smo tudi razstavili v garderobi. Otroci so barvali svoje dežnike in se ob tem likovno in svobodno izražali.
Tekom dnevne rutine ob neobveznem programu nastanejo tudi spontane fotografije. Tokrat v lepotilnem kotičku in ob simbolni igri. Otroci so sodelovali v najinem kolegialnem hospitacijskem nastopu, kjer so preizkušali svoja čutila z rokami in nogami, ter bosi hodili pa naravnem materialu, kot je pesek, seno, koruza, pšenica. Ob tem so seveda neizmerno uživali. Preizkušali so tudi barvne ploskve, kjer se ob dotiku, barve prelivajo.
Ob vseslovenskem petju so sodelovali vsi otroci naše enote, ter ob harmoniki prepevali že znane otroške pesmice.